Poznaj historie naszych klientów

Serwis niedluznik.pl skupia najbardziej doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w procesie ogłaszania upadłości konsumenckiej. Przez lata pomogliśmy wielu osobom, które zmagały się z problemami finansowymi. 

Nasz zespół specjalistów wykorzystuje wiedzę, umiejętności i zasoby, aby zapewnić klientom odpowiednie wsparcie i porady, które pozwolą im znaleźć się na drodze do finansowej wolności. 

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać ludziom w znalezieniu wyjścia z trudnych sytuacji.

Poniżej przedstawiamy wybrane historie naszych klientów.

Pani Zofia z Krakowa była zadłużona kredytem hipotecznym na swoim mieszkaniu. Trwała licytacja komornicza nieruchomości. Sprawne działania naszych ekspertów doprowadziły do ogłoszenia upadłości jeszcze przed zakończeniem procedury licytacyjnej i spowodowały zawieszenie działań komornika. Nieruchomość została sprzedana na zasadach określonych przez prawo upadłościowe znacznie później, a Pani Zofia otrzymała od Syndyka środki na wynajem mieszkania w Krakowie na okres 24 miesięcy w łącznej kwocie 40 000 zł!
Pan Michał z Wieliczki zgłosił się do nas mając problemy finansowe z parabankami. Jego dług wynosił ponad 190 000 zł. Dzięki szybkiej reakcji uniknęliśmy zajęcia kont bankowych, a także egzekucji komorniczej. Szybko skierowany wniosek o ogłoszenie upadłości spowodował, iż Pan Michał został objęty ochroną, jaką daje upadłość konsumencka. Aktualnie Pan Michał ma ustalony plan spłat na kwotę 400 zł miesięcznie przez okres 36 miesięcy. Jego wykonanie uwolni go od długów w całości!

Masz podobny problem?

Pani Monika z Częstochowy była Prezesem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W wyniku błędnych działań i pomyłek obciążono ją zadłużeniem z Urzędu Skarbowego i ZUS-u w kwocie przekraczającej 500 000 zł! Nasi eksperci doradzili jej jakie dokumenty powinna skompletować i w którym momencie złożyć wniosek o upadłość. Dzięki temu Pani Monika oczekuje na ustalenie planu spłaty, a co za tym idzie na umorzenie zobowiązań podatkowych w całości.

Pan Krystian z Kielc wpadł w problemy finansowe poprzez rosnące stopy procentowe. Rata jego kredytu urosła dwukrotnie, przez co nie mógł sprostać rosnącym wymogom stawianym przez banki. Szybka pomoc w złożeniu wniosku doprowadziła do ogłoszenia upadłości i zablokowaniu działania banków mających na celu egzekucję należności. Aktualnie Pan Krystian przy pomocy syndyka ma możliwość pozbycia się długów bankowych.

Pan Marek borykał się z nękającymi go wierzycielami dużych firm skupujących długi. Nie mógł uwolnić się od nieustannych telefonów swoich wierzycieli. Co więcej Pan Marek miał zajęte konta bankowe, a komornik potrącał otrzymywaną od pracodawcy pensję. Wskutek skompletowania dokumentacji i złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, wierzyciele zostali objęci zakazem kontaktu z Panem Markiem, dzięki czemu ten uzyskał spokój od nękających go wierzycieli. Ponadto dzięki ogłoszeniu upadłości doszło do umorzenia postępowań egzekucyjnych i odblokowania kont bankowych. Aktualnie Pan Marek czeka na orzeczenie planu spłaty, co uwolni go od długów i pozwoli na nowy start. Syndyk przejął na siebie cały ciężar rozmów z firmami windykacyjnymi.

Masz podobny problem? Skontaktuj się z nami!    test

    Znajdź nas na facebooku!

    Polityka prywatności i cookies

    © 2022 powered by DG9 Sp. z o.o.